Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ápolók, nővérek, ti a munkában...

Ápolók, nővérek, ti a munkában milyen cipőt, papucsot hordhattok?

Figyelt kérdés
Azt a kórház adja, vagy ti veszitek, sportcipőben lehet lenni?

2019. márc. 28. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sportcipő vagy klumpa. Saját beszerzés.


És csak olyan, ami fertőtleníthető, ha rákerülne "valami".

2019. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor államiban dolgoztam én vettem a munkaruham minden darabját. Labbelibol volt hogy deichmannos medicus cipőt vettem, volt hogy csak sima papucsot. Volt olyan aki birkenstorck vagy batz márkájút viselt.


1 éve mentem magánba, az első cipőm is medicus volt, de kB fél éve vettek mindenkinek batz papucsot. Ezzel egyébként meg vagyok elégedve.


Én olyan cipőt javasolnék, amit nem sajnalsz, de jó a talpa(belül anatómiai, kívül csúszásmentes) és könnyen tisztítható. Elkerülhetetlen, hogy valami testvaladekkal ne szennyezodjon.

2019. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk vettek fehér batz papucsot és klumpát de aki akar lehet sportcipőben. Én is abban vagyok a talpbetét miatt. Sima fehér nike sportcipő + lúdtalp betét
2019. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!