Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vérezhet minden nap az...

Mitől vérezhet minden nap az orrom?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 hónapban rengeteget vérzik az orrom, főleg éjjel. Arra kelek, hogy szipogok, majd mikor felülök, el kezd ömleni... Eláll, majd napközben elszórtan ugyanúgy megindul, de kevésbé olyan erősen, mint éjjel. Ezzel hova fordulhatok?

Köszönöm, L/27


2019. márc. 28. 17:55
 1/8 anonim válasza:
Szerintem menjèl háziorvos hóz
2019. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészhez.
2019. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Laborvizsgalatot is kene csinalni
2019. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Természetesen elmegyek a dokihoz. Csak kíváncsi voltam van e bárkinek bármi ötlete, mi lehet ez?

Köszönöm a válaszokat.

2019. márc. 28. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem történt 2 hónapja valami változás? Pl elkezdtél járni bokszedzésre, vagy küzdősportra.
2019. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat peldaul magas vernyomas, serult er az orrban (kiskoromban nekem is ugyanez volt, aztan megsutottek es elmult), veralvadasi zavar, szaraz levego - szaraz nyalkahartya (mondjuk akkor nem olyan intenziven verzik), orr polyp stb.
2019. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most hogy kérdezed, gyerekkoromban szintén volt ilyen, de ott még súlyosabb volt… Ott órákon át meg sem állt és a párnám, mindenem tiszta vér volt. Nem tudok sérült érről, vagy polypról. De száraz levegő van. ÉS eszembe jutott, hogy tesóm, sokszor rakott a szobája radiátorára egy tál vizet.... Hmmm, lehet este lefekvésnél ki is próbálom.

Köszi, hogy így rákérdeztél!

2019. márc. 29. 06:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként munkahely változás történt csak. De itthon voltam 2 hetet a 2 munka között...és nagyon sokat aludtam és pihentem. Nem voltam stresszes. Nem hiszem, hogy ettől lenne.
2019. márc. 29. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!