Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha félek olyan...

Mit csináljak, ha félek olyan helyre menni ahol nincs mosdó?

Figyelt kérdés
Ha menni kell valahová,mindig azt nézem először hogy ott lesz e mosdó. Olyan helyre nem merek menni ahol nincs lehetőség wc-zni,mert félek hogy annyira fog kelleni hogy bepisilek. Tudom hogy ez idegi alapon van,otthon semmi ilyen problémám nincs,itt bírom 5-6 óráig is,de iskolában vagy más helyeken csak 2,max 3 órát. Megkeseríti ez a dolog az életem,hogy mindig azon parázok vajon mikor jön rám egy pisilhetnék és nincs a közelben mosdó. Jövő héten önkénteskedni megyünk,egy erdőt beültetünk. Nagyon félek,kb 5 órát leszünk távol,de gondolom ott nem lesz mosdó. Ha meg pisilni kéne és el kéne vonuljak megoldani egy bokornál ki tudja melyik hülye osztálytársam fotózna le,vagy ki látna meg. Hogy ne gondoljak folyamatosan erre? Segítsetek:( 17L

2019. márc. 29. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ne menj olyan helyre, erdőben meg nyugodtan vizelhetsz bárhol. Egyébiránt meg tessék megtanulni a Kegel gyakorlatokat, amelyek erősítik a medencefenék izomzatát.
2019. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem iszol annyit, mint egy teve, akkor nem kell sűrűn pisilni. Egyébként meg lehet erdőben is, ha úgy hozza a helyzet.
2019. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd meg a szervezőktől, hogy milyen WC lehetőség van. Lehet, hogy van ott valami épület. Senki nem rajong azért, ha a bokorba kell végeznie a dolgát. De ha igen, akkor megkéred egy barátnődet, hogy menjen el veled arrébb, és vigyázzon, ne jöjjenek oda mások. Aztán csere. Nem olyan bonyolultak a dolgok, mint gondolod. Egyébként az erdőn kívül mégis milyen hely az, ahol nincs WC?
2019. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam egyáltalán sokat inni,éppen emiatt.. de ha ideges vagyok így is kell
2019. márc. 29. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan pisilj csak a bokorban, ha bárki le mer fényképezni, akkor teljesen nyugodtan jelentsd fel. Mert nem járultál hozzá a fénykép elkészítéséhez. Illetve kiskorúról meztelen képet tárolni is illegális. Illetve kérj meg egy csajt, hogy kísérjen el, és tartsa távol a fiúkat.
2019. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!