Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi miatt van az, hogy egy...

Mi miatt van az, hogy egy kiadós értkezés után jóval több kilóval hízok meg, mint amennyit elfogyasztottam?

Figyelt kérdés
Tegnap egy kis családi buliban elég sok mindent összeettem, kb 2500 kcal ehettem össze. Reggel 3 kilóval mutatott többet a mérleg, míg nagyjából 0,5 kg kaját ehettem meg. Honnan teremtődött az a 2,5 plusz kiló?
2019. márc. 29. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Ittál még mellé 2,5 liter folyadékot. Más magyarázat nincs.
2019. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom az ételekből származó folyadék.Ugyanis szinte mindennek kb. a 70-75 %-a víz. Nem igényel túl komplex

logikát....Egy tányér tésztának meg nem fogod lemérni sehogy a folyadéktartalmát.....

2019. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul az ételek sótartalma vizet köt meg...miért nem egyértelmű ez?...Istenem.
2019. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es

Valószínűleg mégis komplex logikát igényel, mert a folyadéknak is van súlya.

Kérdező:

nem jó a mérleg, vagy nem ugyanazon vagy nem ugyanott mérted, vagy 2-es alá voltál matekból

2019. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem lehet csak úgy hízni egy egyszeri kajálástól, nem így működünk. Egyszerű ingadozásról van szó, ami mindenkinél előfordul. Nagydolog után meg kétségbeesel, hogy miért fogytál hirtelen 2 kilót? Nem érdemes sűrűn méregetni a testsúlyt, mert abba belebolondul az ember. Egészségesen kell élni, amibe belefér néha egy-két nagyobb étkezés, és akkor nem lesz aggódás, hogy juj, mennyit híztam.
2019. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"Valószínűleg mégis komplex logikát igényel, mert a folyadéknak is van súlya."


Épp ezért van még ott az a 2,5 kiló plusz, amiről ír....

És én is írtam.

Idióta.


Egy paprikának meg végképp nem méred meg a víztartalmát,illetve nem tudod,hogy egy adott élelmiszerben az adott sómennyiség mennyi vizet köt meg.

Brutál idióta.

pff.


Inkább vissza se nézek.

Leépülök.

2019. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!