Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? És mit lehet...

Mi lehet a gond? És mit lehet még kipróbálni?

Figyelt kérdés

Elég rostot fogyasztok, napi 2-3 liter folyadék megvan, iszok különféle teákat is direkt erre, mégis csak kb 3 naponta tudok wc-re menni. Szennalevél teát is szoktam inni, de ha épp használ, akkor elég rosszul vagyok tőle (tudom, hogy milyen hatásai vannak, és olvastam, hogy ha lehet, kerüljük, így nagyon extrém esetben nyúlok hozzá). Mozgás is megvan (napi 3 km séta biztosan + heti 5x tornázok itthon.)

Rövid és hosszútávú megoldás is érdekel.

(Annyit tennék hozzá, hogy 7 hónapja szültem, és igazából a terhességem eleje óta gyakran jelentkezik ez a probléma.)



#székrekedés #hashajtó #napok kimaradnak
2019. ápr. 4. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg napi 5 szem beáztatott aszalt szilvát megenni. Éhgyomorra pedig egy üres kefirt, vagy joghurtot egyél meg.
2019. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megpróbálom, bár a mai reggelemben kb biztos voltam, hogy lesz hatás, de szinte semmi.

Éhgyomorra szenna-borsmenta-édeskömény tea, utána zabpehely-zabkorpa-lenmagőrmelény joghurttal, belecsavartam egy narancsot...

Most iszom a második teát :S

2019. ápr. 4. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Es ez okoz valamilyen kellemetlenseget? Fajdalom, nehez szekeles stb.? Mert ha nem, akkor nem kell aggodni. Ez meg igy a normalis tartomanyban van siman.
2019. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fel vagyok puffadva, nehéz, igen, terhesség alatt többször volt aranyerem, szüléskor is kijött, jó sokáig tartott.

Meg érzem magamon, nadrág szorít, stb, nem kellemes.

2019. ápr. 4. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!