Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megváltozott munkaképességű...

Megváltozott munkaképességű vagyok. Hogyan tudom elintézni, hogy legyen róla hivatalos papírom/kártyám is? (nem leszázalékoltatni szeretném magamat)

Figyelt kérdés

Van 2-3 betegségem, kb. lassan 8-9 éve küzdök vele, ezalatt a pár év alatt még 2x visszatudtam menni a munkaerőpiacra, de már nem tudok rendes munkát vállalni. Kb. 5-6 évem kiesett sajnos.


Csak rehabos állást tudnék elvállalni, de ahhoz kellenek papírok. Hogyan tudom ezt elintézni? Kinél kell ezt kezdeni melyik orvosnál? Milyen intézet?



Tehát betegségeimről orvosi papírok vannak, de az nem igazolás. Igazolást szeretnék, hogy megváltozott munkaképességű vagyok.



2019. ápr. 8. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
1. lépés a háziorvos. Ő majd elküld a megfelelő helyekre.
2019. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elküldött a háziorvos a megfelelő helyre(MozgásszerviRehabSzakrendelés), de nem tudom hogyan tovább.


Ezen a szakrendelésen sem tudták megmondani hogyan tovább.Nekem "ilyen" kártya kell amely igazolja valamelyest az egészségkárosodásomat. Enélkül nem tudok munkát vállalni olyan helyen ahol felvennének.


Hogyan tovább?

2019. jún. 1. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!