Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Minden nap úgy kelek fel hogy miért nem haltam meg az este. Sokat gondolok a halálra utálok minden percet az életemből.

Nem dolgozok eddig kicsik voltak a gyerekek. Igazából nem is merek elmenni mert félek hogy nem tudom megcsinálni amit kell.

Nincsenek barátaim. Akik voltak azok már évekkel ezelőtt hátat fordítottak nekem. Nekem családom lett ők meg még élik az életüket.

Apámmal kb.12 éve nem beszélek anyámat sem láttam már pár éve.

Gyerekkoromban sem foglalkoztak velem.

A férjemmel a kapcsolat sem jó . Alig van itthon mert külföldön dolgozik évek óta.

Semmi kapcsolat nincs köztünk.

Utálok kimenni a házból de a gyerekek miatt muszáj hogy elvigyem őket suliba meg elmenjek boltba. De alig várom hogy haza érjek.

Elhatároztam hogy addig fogok csak élni míg a gyerekeim önállóak nem lesznek. Utánna már úgy sem kellek az életükbe.

Így is minden perc kìn amit élek. Ők tartanak életben csak.



2019. ápr. 11. 10:39
 1/2 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy vannak gyerekeid akiknek igenis fontos vagy és te jelented nekik az életet! Mi más lenne fontosabb egy anyánál? Hidd el tiszta szívükből imádnak, még ha nem is mondják de ez így van. Ha "önállóak" lesznek akkor is ugyan úgy szükség lesz az anyjukra és neked is rájuk. Gondolj bele mekkora fájdalmat okozna az nekik ha egyik napról a másikra nem lennél és még elbúcsúzni sem tudnának tőled. Találd meg az életben az örömöt :) Csak nézz ki az ablakon, vegyél egy mély levegőt és nézd az eget. Gondolkodj... Oszd meg valakivel a gondolataidat akár a gyermekeiddel. Sosem vagy egyedül. Az öngyilkosság vagy más egyéb mondja hogy véget vess az életednek pedig eszedbe se jusson. Minden ember életében van egy-egy mély pont, kinek hosszabb, kinek rövidebb, de hidd el egyszer vége lesz ha teszel ellene. Nekem is volt ilyen. Menj el misére (nem vagyok szent fazék, nem azért írom) de hidd el sokkal jobban megkönnyebbül a lelked ha rá jössz hogy hiába érzed magad egyedül valaki mindig ott van. Én sem hülyeségből írom ezt a választ, ugyanis egy tengerben minden kavics számít, nem hiába születtél. ❤️
2019. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is tudom javasolni, hogy keressétek valami felekezetet! Én vallásos vagyok, de minden nap meg is tapasztalom, hogy nem én vezetem az életemet. Ha vannak is nehézségek, mindig kapok erőt hozzá. Próbáld meg a férjeddel megbeszélni, hogy neked nagyon nehéz így élni. Valamit próbáljátok meg változtatni. De én mindenek előtt ajánlom, hogy imátkozz hittel!
2019. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!