Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik, mi a bajom?...

Mi történik, mi a bajom? Van-e egyáltalán bajom? Ha igen, milyen eredetű egyáltalán?

Figyelt kérdés

Próbálok nem szétszórtan fogalmazni, de nem ígérek semmit, mert nehéz szavakba önteni néhány jelenséget, pontba szedve szerintem átláthatóbb lesz.


- Hónapok óta nincs nagyon étvágyam, az utolsó másfél hétben viszont szó szerint egy harapás után úgy érzem, tele vagyok és hányni tudnék, fogytam is emiatt.

- Nagyon erőtlennek érzem magam.

- Szörnyen alszom, legalább 3 óra kell, hogy elaludjak, de nem számít, hogy 4, 8 vagy 12 órát sikerült pihennem, mindig fáradtnak érzem magam a következő nap.

- Naponta legalább kétszer van egy olyan körülbelül 10 másodperc amikor "elbambulok", kiesnek a történések, minthogyha félig lennék csak magamnál és minden belassult, de nem tudok közbeavatkozni.

- Rettenetesen ingerlékenynek, agresszívnek érzem magam, mást nem bántok nyilván, csak magamat püfölöm, mikor nem tudok kizárni zavaró, külső hanghatásokat, vagy egyszerűen frusztrál valami.

- A beszédem szétesett, sokszor akaratom ellenére ugyanazt a kifejezést ismételgetem vagy mások mondják egy beszélgetés során, hogy nem értik, miről beszélek, mit akarok mondani, de abban a pillanatban nincs belátásom a szituációra, ez fel is tud idegesíteni ilyenkor rendesen.

- Nehezen megy és sok időbe telik a gondolkodás, az értelmes mondatok leírása, most is hihetetlenül megterheltnek érzem az agyam ettől a pár sortól. Azt hiszem 40 perce írom már ezt.

- Állandóan disszociálok a környezetemtől.



Egy 5 napja áll fent így kollektíven minden. Nem szedek gyógyszert, semmi túl stresszes dolog nem történt. 18 vagyok


2019. márc. 16. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy-probléma okozhat ilyen összetett tüneteket. Keress fel háziorvost, akár írásban vidd el neki a panaszaidat, ha már iylen szépen összeszedted.
2019. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet valami pszichés vagy hormonális ok. Próbáld ki a citromfű teát.hatha az étvágyadat helyreteszi plusz nyugtatócnatású is.
2019. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!