Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bárányhimlő hegek segítség?

Meliiejdidn kérdése:

Bárányhimlő hegek segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

21 éves lany vagyok , anyukámtól kaptam el a bárányhimlő és lassan negyedik hete “ tart “ ... még mindig megvan az összes sebhelyem pedig nem vakartam ... az arcom szörnyen csúnya , de más testreszem is ... voltam bőrgyógyászhoz de sokat nem segített , Contratubexet és Cicaplastot kaptam , egyenlőre nem segítettek ...

Volt már valaki így ? Megmarad az összes hegem?? :(



2019. ápr. 13. 12:33
 1/1 anonim válasza:
Szia. Ha nem vakartad le a hólyagot, akkor nem marad meg a helye, csak mivel nem gyerekkorban kaptad el, ezért több idő amíg meggyógyul. A felnőttek általában sokkal nehezebben viselik el, mint a gyerekek, és nekik későbbre is gyógyul. A csigagél vagy a First termékek még nagyon jók rá, segítik a helyek hamarabbi gyógyulását. Amelyik hólyagot levakartad, annak sajnos megmarad a helye 😕
2019. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!