Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb orvosi...

Mi volt a legnagyobb orvosi hiba amit hallottál ne adja az Isten tapasztaltál?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hála istennek csak hallottam: kolléganőm lányát műtötték már nem tudom mivel és műtét közben felébredt, ordított a fájdalomtól. aztán gyorsan visszaaltatták.
2010. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit tapasztaltam, az az volt, hogy még kiskoromban ( kb.6 évesen ) volt egy rossz fogam, elmentünk a fogászatra, nem magánhoz, hanem a körzetihez. Szépen kihúzta a tejfogamat. Aztán otthon csak nem akart elállni a vérzés, anya cserélte a számban a gézt, és akkor látta, hogy a fogorvos nem a rossz fogamat húzta ki, hanem a mellette levő jó fogamat. a csont fogam egy picit ferdén is nőtt a helyére. azóta nem járunk oda. de ennél sokkal nagyobb hibák vannak, én szerencsére csak ezt tapasztaltam.
2010. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont műhiba, de nagyapámat vagy 15 évig kezelték parkinson kórral, azután közölte egy orvos, hogy szerinte nem is parkinsonja van
2010. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Nővéremet légcsőhuruttal kezelte az orvos, közben mellhártya gyulladása volt. Azért nem ugyanaz a kettő.

Kende Péter: Mik vagytok ti? Istenek?- című könyvében orvosi műhibák vannak . Elég durvák.

2010. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám pár éve véreset köpött.lila volt a szája .alig kapott levegőt.A háziorvos beküldte sürgősségire onnan hazaküldték hogy biztos a tüdőben egy kisér elpattant. Kapott MRI -re időpontot 3 hónap múlva!!!Két hétig ez többször megismétlődött a sürgősségin ,állapota nem javul,rosszabb lett,akkor egy ügyeletes orvos kiírt neki egy azonnali MRI-t kiderült TÜDŐEMBÓLIA okozza a panaszokat! Három hétig injekciózták a hasát és mindennap elmondták hogy csoda hogy túlélte! Szörnyű milyen félvállról veszik néha a betegeket! Persze szerencsére nem ez van túlsúlyban!
2010. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egy storym van ! Három éve szültem a harmadik gyerkőcöm 235 vérnyomással,lekötettem magam a császár közben ,mert azt mondta a doki még agy gyermek a baba és az én életembe kerülhet.Hat hónap múlva elvitt amentő erős vérzéssel,megműtöttek és a szövettan terhességet talált.?????? A doki azt mondta higgyem el lekötött! Nemtudom...kb.10hetes baba volt,egy vírusos hasmenés-hányásra kapott sok injekció okozta szerintem a vetélést...Sajnálom:(
2010. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát..nagyon szörnyű dolgok....borzasztó mi megy a mai világban....mennyit "javult" az orvosi tudomány pl az elmult 50 évben...(a nagyim mesélte akkor mi volt vagyis hogy mi nem volt...) most meg már mi minden van mégis......
2010. júl. 5. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Jah, sok minden van, csak nem itt. Mert itt semmire nincsen pénz. Amíg hónap végén egyes kórházakban gumikesztyűre meg kötszerre sincs pénz, addig ne csodálkozzunk a szar ellátáson. Az orvosok meg lehet 48 órás műszak után hibáznak. Ha minden orvos csak napi 8 órát dolgozna, elhiheted, nem lenne ennyi ilyen.


Amúgy az teljesen jogos felháborodás, mikor vkit magasról leszarnak, és emiatt kerül veszélybe. De egy rossz diagnózis nem mindig jelent hanyagságot, vagy azt, hogy az orvos hülye és nem ért hozzá.

Egy tünet sok mindenre utalhat. Az is lehet hogy egy betegség két embernél különböző panaszokat okoz. Azért ez nem fekete és fehér. Kicsit árnyaltabb...

2010. júl. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!