Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ez most normális vagy valami nagy baj lehet?

Észrevettem táncolás közben, hogy néhány mozdulatnál (pl egyik váll előre, másik váll hátra és ennek az ismétlésénél vagy a felsőtest körkörös mozgásánál) akkor ilyen nagyon furcsa hang jön a tüdőmből (abból gondolom hogy onnan,hogy ez a probléma akkor nem jelentkezik ilyen erőteljesen ha visszatartom a levegőt). Nagyon megijeszt, nem tudom mi lehet a baj..

Keress kérdéseket hasonló témákban: tüdő, hang, légzés, tánc, levegő

ápr. 18. 17:20  Privát üzenet  

A válaszok
Ha fel le mozgatod a vállad felváltva akkor is van? Mert azt nem a tüdőd csinálja hanem a gerinced. Normális dolog.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 18. 20:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor nem csinálja. De mindegy, megnyugodtam köszönöm szépen :)

# 2/3Időpont ápr. 19. 09:46 Privát üzenet
Ha a tüdőddel gond van, akkor a légzéseddre is kihat. Ha azzal nincs gond nem kell pánikba esni.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 19. 12:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Edzes utan nagyobbat dobban a szivem! Ugy mindjuk h ha megmozdulok vagy nagy levegot veszek! Normalis?
Ha egyszer nagy volt a vércukrom, utána pedig normális, akkor egész életemben vigyáznom kell?
Ha 21 évesen még nincsen normális arcszőrzetem, az mennyire jelent nagy gondot?
Nyáron a nagy melegben mennyi a normális folyadék bevitel?
Az normális ha egy 15 éves fiúnak nagy a mellbimbója kicsit érdekes és az osztájba senkinek se ekkora és sokszor kínos mit tegyek?
Jobb oldalon a hasam nagyobb, normális ez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!