Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti szívesen látnátok, mi van...

Ti szívesen látnátok, mi van legbelül a saját testetekben?

Figyelt kérdés

Csak amolyan hipotetikus kérdés, a lényeg hogyha létezne olyan, a mostaniaknál jóval fejlettebb technológia (vagy akár valami testen kívüli élményként, stb stb.) beleláthatnátok a saját testetekbe anélkül hogy bármit is roncsolna ez a dolog, szívesen látnátok amik odabent vannak?


Mennyiben változtatna a hozzáállásotokon az élettel és egészséggel kapcsolatban?



2019. ápr. 21. 03:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnézném.
2019. ápr. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor ha egyszer műtenek benneteket szóljatok hogy ne altassanak el.
2019. ápr. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fura, de én így is "látom", ha befelé koncentrálok. Szó szerint nem látnám szívesen. Engem attól is kirázott a hideg, mikor pont a vakbélműtétem után láttam egy videót, hogy hogyan zajlik a műtét. Még abból az időből amikor még nem volt laparoszkópia, és nem szívesen gondoltam bele, hogy velem is ugyanez történt.
2019. ápr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam gyomor-, illetve vastagbéltükrözésen, és a doki volt szíves úgy helyezni a monitort, hogy én is mindent lássak.
2019. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!