Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ti szívesen látnátok, mi van legbelül a saját testetekben?

Csak amolyan hipotetikus kérdés, a lényeg hogyha létezne olyan, a mostaniaknál jóval fejlettebb technológia (vagy akár valami testen kívüli élményként, stb stb.) beleláthatnátok a saját testetekbe anélkül hogy bármit is roncsolna ez a dolog, szívesen látnátok amik odabent vannak?

Mennyiben változtatna a hozzáállásotokon az élettel és egészséggel kapcsolatban?

Keress kérdéseket hasonló témákban: látomás, élet, egészség, test, bélrendszer, szerv, kiváncsiság

ápr. 21. 03:12  Privát üzenet  

A válaszok
Megnézném.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 21. 05:15 Privát üzenet
Akkor ha egyszer műtenek benneteket szóljatok hogy ne altassanak el.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 21. 06:49 Privát üzenet
Fura, de én így is "látom", ha befelé koncentrálok. Szó szerint nem látnám szívesen. Engem attól is kirázott a hideg, mikor pont a vakbélműtétem után láttam egy videót, hogy hogyan zajlik a műtét. Még abból az időből amikor még nem volt laparoszkópia, és nem szívesen gondoltam bele, hogy velem is ugyanez történt.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 21. 07:38 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

Nemrég voltam gyomor-, illetve vastagbéltükrözésen, és a doki volt szíves úgy helyezni a monitort, hogy én is mindent lássak.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 22. 19:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki mennyit foglalkozik saját egészségével? Mit csináltok, hogy megőrizzétek egészségeteket?
Jártatok már úgy, hogy a saját horkolásotokra felébredtetek? Vagy félálomból egy finom horkantástól újra éberek lettetek?
Szerintetek is betegség az, ha valaki "sebeket gyárt" a saját testére?
Ha mi általában felkelünk mások horkolására, akkor ők miért nem kelnek fel a saját horkolásukra?
Milyen pozitív és negatív utóhatásai vannak ha valaki abbahagyja az ivást/drogozást? Saját tapasztalatok érdekelnének leginkább.
Oidipusz király gyerekei, akik saját anyjától születtek, vajon miért nem voltak betegek, vagy bírtak rendellenességgel?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!