Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha már külső...

Mit lehet tenni ha már külső aranyerem is van?

Figyelt kérdés
nem szeretnék orvoshoz menni, mert nem fáj, csak néha mkor szorulásom van, de azt meg ki lehet bírni. Lehet valami bajom tőle, ha vele élek tovább? Fertőzés vagy ilyesmi?
2007. dec. 6. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
A Canesten kenőcs nagyon jó, recept nélkül kapható. Olvasd el a használati utasítást. Ha nem múlik tőle, azért egy orvos mégsem ártana... nagyon fájdalmas tud lenni és a fertőzésveszély is fennáll...
2007. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a canesten gombára van!

aranyérre nagyon jó a hemorid kenőcs!kicsit égő érzés mikor kened de 1 hét alatt elmulasztja!érdemes elhasználni az egész tubust.

aranyér kenőcs még a reparon is.

segíthet meleg kamillás vízben ücsörögni.

ne ülj le hideg székre és öltözz fel melegen:)

remélem segítettem

g.a.

2007. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most estem át egy kúrán. Sajnos belső és külső aranyerem is van a fertőzésről nem is beszélve. Használj Hemoridot (ami mentolos és hűsít meg nyugtat), de ha nem múlik el akkor menj a háziorvoshoz. Írasd fel vele a Posterisan Forte nevű kenőcsöt az nagyon jó. Nekem 4 nap alatt helyre hozta. Mondjuk azt nem tudom lehet-e vény nélkül kapni ezt a kenőcsöt.
2007. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!