Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vannak keresztirányú...

Mitől vannak keresztirányú ráncok a homlokomon egyik pillanatról a másikra, és mit tehetek ellenük?

Figyelt kérdés
Világ életemben voltak a homlokomon vízszintes ráncok, fiatal korom óta, de hozzászoktam. De most ezekre merőlegesen jelentek meg barázdák, több, egyikk pillanatról a másikra. Ilyent nem is láttaqm még soha, a kopasz emberek fejének hátsó felén szoktam legfeljebb ilyen redőket látni. Vajon mitől lehet? Kialavatlanság, vagy öregedés (35év). Normálisak ezek a keresztirányú redők, csak eddig nem vettem észre senkin? Tehetek valamit? Ha többet alszom eltűnhet, vagy csak nem mélyül tovább? Valami ránctalanítót lehet alkalmazni? soha nem hittem bennük, de létezik jó? Férfi vagyok!

2019. ápr. 25. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyok a lelki terheid. Lazítás, áramszünet, masszázs.
2019. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Öregszel. Üdvözöllek a halandók világában!
2019. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vízhiány(oka lehet stressz kialvatlanság pl)..35 évesen még fiatal vagy :)..bár valakinél már 15-16 évesen vannak ráncok szóval..ajánlom fogyassz kollagént vagy glicint plusz c vitamint..fényvédő sem árt..

Dermaroller/dermastamp/mezoterápia sokat segít..

2019. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!