Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmenjek ezzel a kardiológiára?

Elmenjek ezzel a kardiológiára?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű vizsgálaton miután meghallgatta a szívemet az orvos,azt mondta hogy szívzörejem van, lehet valamelyik billentyű okozza.Azt mondta, kardiológusnak megkéne mutatni.24 éves vagyok eddig nem mondták hogy lenne.A pulzusom néha elég magas.Izgultam is kicsit attól lehetett? Nem igazán vettem komolyan, állítólag sok embernek van szívzöreje,vagy elkéne ezzel tényleg mennem?

2019. ápr. 25. 23:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor kérni kell a háziorvostól beutalót. Ha nem ad, akkor két dolgot lehet tenni: elmenni magánrendelésre és/vagy másik körzeti orvost választani.
2019. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Csak egyszer már korábban a háziorvos elküldött más miatt csak nem vettem komolyan nem mentem el, így nemtudom mit szólna
2019. ápr. 28. 16:13
 13/13 anonim válasza:
Gerinces dolog, amit csinalsz.
2019. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!