Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmenjek ezzel a kardiológiára?

Elmenjek ezzel a kardiológiára?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű vizsgálaton miután meghallgatta a szívemet az orvos,azt mondta hogy szívzörejem van, lehet valamelyik billentyű okozza.Azt mondta, kardiológusnak megkéne mutatni.24 éves vagyok eddig nem mondták hogy lenne.A pulzusom néha elég magas.Izgultam is kicsit attól lehetett? Nem igazán vettem komolyan, állítólag sok embernek van szívzöreje,vagy elkéne ezzel tényleg mennem?

2019. ápr. 25. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha az orvos mondta, hogy menj el kardiológushoz, akkor én mindenképpen elmennék a helyedben, mert az egészséged nem játék.
2019. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elvileg nekem is van szívzörejem, egyszer megjegyezte egy iskolaorvos amolyan csodálkozó tekintettel. (Rég volt.) Azóta lett 2 EKG-m más okokból, tökéletesek.

De ha az orvos szerint el kéne menned akkor menj! Csak azért meséltem el az én sztorim, hogy ne izguld magad agyon, nem feltétlen van bajod.

2019. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A szívzörej egy dolog, a kérdés hogy pontosan mitől van. Nyilván érdemes kivizsgáltatni, ez nem kérdés. Viszont az EKG-n a billentyű rendellenesség nem látszik, ehhez minimum szív UH kell.
2019. ápr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt a házi orvosnak kell eldönteni,és nem itt a válaszolóknak .Beutaló nélkül úgy sem tudsz elmenni .
2019. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy beutaló kell,és a háziorvos adja, de nemtudom elmenjek -e
2019. ápr. 26. 15:41
 6/13 anonim ***** válasza:
És ha szabad érdeklődnöm, milyen érveid vannak a nemmenetel mellett, avagy miért kell ezen vacillálni egyáltalán?
2019. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretek orvoshoz járni csak ha nagyon muszáj meg nemtudom indokolt e ezzel elmennem adna e beutalót stb
2019. ápr. 26. 20:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Adna-e beutalót??? Dehát maga az orvos mondta, hogy meg kéne mutatni kardiológusnak, nem? Miért nem adott beutalót azonnal?...
2019. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát ez egy másik orvos volt,nem a háziorvosom, és ő nem adhatott beutalót
2019. ápr. 26. 21:13
 10/13 A kérdező kommentje:
Véradáson voltam és ott történt ez
2019. ápr. 26. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!