Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy kuszónövényem, amit...

Rebi ^^ kérdése:

Van egy kuszónövényem, amit még csak gyökereztetünk, mindig megnézem hogy halad. De a napokban észrevettem hogy szinte teljesen megbarnult a gyökere. Mit tehetnék? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy kúszónövény a lakásban.. Szeretnénk ha több lenne. Ezert levágtunk róla kissebb leágazasokat. Amiket vizbe tettünk hogy kigyökerezgenek. Kb 3 hétig minden jó volt. Szerették a helyüket,nagyon szép gyökereik lettek. Viszont, a napokban vettem észre,hogy nagyon megbarultak a gyökereik. De nagyon. Nem változtattam a helyükön.Talá az lehet a probléma hogy mostanság nem annyira süt a nap. Napfényhiány? 😅 Nem tudom hogy mit jelenthet.. Nem akarom hogy elpusztuljanak. Olyan szépen haladtak. Mit tegyek?

2019. ápr. 29. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a növény neve?

Egyeseknél általános tünet, másoknál rothadás következménye lehet.

2019. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos azt ne tudom. De megprobálom leirni a kinézetét.. Ugye kúszónövény.. Nagyra nő.. A leveleinek 3 csúcsa van.

Virága tudtommal nincs. 😅

2019. ápr. 30. 07:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Kevés az információ, de van még ötletem:

Nyomjad össze (érzéssel) két ujjad között a sötét gyökeret. Ha összenyomható, akkor talán rothadás miatt van. Ha kemény - ne aggódj. Sok sikert!

2019. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösziiiii❤❤❤❤❤
2019. máj. 1. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Kemény a gyökere? Remélem igen.
2019. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!