Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lenne valakinek igénye ilyen...

Lenne valakinek igénye ilyen jellegű önsegítő csoportra, támogató közösségre?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy az utóbbi időben keresztül mentem egy elég komoly daganatos betegségen. Habár a klinikán ahol kezeltek voltak más fiatalok is , de nem igazán sikerült még találnom egy olyan sorstársakból álló közösséget amire szükségem lenne. Úgy érzem könnyebb lenne ha másokkal akik hasonló helyzetben vannak és velem egy idősek könnyeben fel tudnám dolgozni a történteket. Leginkább 15-22 év közöttiek csoportját szeretném létrehozni.

Bízom benne ,hogy vannak mások is akik így látják és estleg válthatnánk pár szót.

18/L



2019. ápr. 30. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyesmin, de már régen, első alkalom után otthagytam. Kékgolyóban szokott lenni valami asszem.
2019. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vannak a hospice-nak ilyen csoportjai, bár a korhatárt nem tudom, hogy mennyire vegyes.
2019. júl. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!