Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hanyadik napon hagyható el az...

Hanyadik napon hagyható el az óvszer használata ha most kezdtem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Missee tablettát kezdtem el szedni a héten, ezelőtt soha nem szedtem ezt vagy másféle fogamzásgátló tablettát.


Kedden reggel véreztem, bevettem az első tabit. Szerdán már egyáltalán nem volt vérzésem, de a tablettát ugyanúgy szedem azóta (normális, hogy egy napig “menstruáltam”?) {csütörtök van ma}


A betegtájékoztatóban nem találtam arra vonatkozó infót, hogy a tabi szedésének megkezdésekor meddig ajánlatos kiegészítő védekezést használni.

(Illetve csak annyit, hogyha már a menstruáció első napján beveszem, azonnal védve vagyok, de azért én óvatosabb vagyok ennél, hogy egyből elhigyjem:))



2019. máj. 2. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az orvosod. Tudod, aki (remélhetőleg) megviszgált előtte és hozzád illően írta fel.
2019. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

"Kérdezd meg az orvosod."

Maximum az építésvezetőt tudja megkérdezni.

Orvos nem nagyon jár építkezésen!

2019. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rossz helyre írta be a kérdést, most nem azzal kellene foglalkozni.

Én a helyedben még kb. egy hónapig védekeznék más úton is, az a tuti.

2019. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

"Én a helyedben még kb. egy hónapig védekeznék más úton is"

Jól is teszed! Munkaterületen kötelező a sisak.

2019. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Minek szedsz ilyen szarokat? Csak szétbaxod vele a hormonháztartásodat.
2019. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó, minek válaszolgatsz akkor egy fogamzásgátlóval kapcsolatos kérdésre, ha ennyire elítéled?

Amúgy meg semmi közöd hozzá, hogy ki mivel védekezik.

2019. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!