Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bulimiával küzdök másfél éve...

Bulimiával küzdök másfél éve és rájöttem hogy változtatnom kell. Barátom is szeretné ha híznék de hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Ha keveset eszek fogyok de ha sokat akkor visszajön és kihányom. Annyira kényszeresen eszek.Egyszer túl sokat egyszer túl keveset. Nem tudom hogy találjam meg a mértéket. Valaki vélemény,tapasztalat? Hízni szeretnék de csak minimálisat hogy egészségesebb kinézetem legyen. 177cm/59kg

2018. febr. 8. 21:12
 1/1 anonim válasza:
Szerintem pedig elég jók az arányaid.:) ha meg szeretnéd találni az egyensúlyt, számítsd ki hány kalória a napi szükségleted, és azt próbàld meg minden nap betartani. Sokszor egyél keveset, ne tömd meg magad, így nem fogod kihányni sem szerintem :) ügyes vagy te, menni fog! Majd ha ezt minden nap szépen be tudod tartani, akkor fokozatosan növelheted a napi kalóriát, így hízni is fogsz :) de fontos a fokozatosság! Szorítok :)
2018. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!