Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Lehet, hogy nem genitális herpesz? HELP!

Észrevettem fehér pöttyöket a szeméremajkamnál, de nem fáj, nem viszket, stb.

Nagyon megijedtem, elmentem nőgyógyászhoz, aki azt mondta, hogy valószínűleg herpesz, de nem türemkednek ki ezek a "hólyagok" tehát ő sem mondta ezt feltétlen biztosra. Soha nem volt még ilyenem, sőt más problémám se..nem is értem.. Megnéztem a képeket is googleben, de nekem ezek a fehér pöttyök a bőröm alatt helyezkednek el inkább.

Azt mondta kenegessem Telviránnal.

Ha esetleg nem herpesz, akkor rosszabb lesz ha kenegetem? Tehát lehetséges hogy csak rontok a dolgon?

Ha eredményes lesz a kenegetés, akkor viszont biztos herpesz,gondolom. De azokat a tüneteket nem tapasztalom, mint amiket a neten írnak..

(1 éve nem szexeltem/sem mást, fogalmam sincs, mitől lehet ez de nagyon kétségbe vagyok esve..)

Keress kérdéseket hasonló témákban: genitális, herpesz

máj. 4. 12:40  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem nem az lesz. A herpesz kiütés állítólag nagyon fájdalmas. Mivel még kapcsolatod sincs, ezért nem is lehet az.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 6. 21:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De akkor mi lehet?

Azóta nem kenem egyébként,mert ahogy bekentem 1 napig, viszketett meg fájt kicsit. Alig tudtam lemosni...

Gondolom ha herpesz lenne akkor már lenne baj bőven.

Próbálok máshoz eljutni még a héten,hátha.

# 2/2Időpont máj. 7. 12:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Genitális herpesz fertőzés esélye?
Ilyen gyakori a hpv es a genitalis herpesz, szemolcs?
Nektek milyen gyakran jelentkezik a genitalis herpesz?
S. O. S. genitalis herpesz, rendelő nem veszi fel a telefont mit tegyek?
Herpesz genitalis-ban szenvedoktol varok valaszt kerdesemre?
Hogy néz ki a genitális herpesz?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!