Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy nem genitális...

Lehet, hogy nem genitális herpesz? HELP!

Figyelt kérdés

Észrevettem fehér pöttyöket a szeméremajkamnál, de nem fáj, nem viszket, stb.

Nagyon megijedtem, elmentem nőgyógyászhoz, aki azt mondta, hogy valószínűleg herpesz, de nem türemkednek ki ezek a "hólyagok" tehát ő sem mondta ezt feltétlen biztosra. Soha nem volt még ilyenem, sőt más problémám se..nem is értem.. Megnéztem a képeket is googleben, de nekem ezek a fehér pöttyök a bőröm alatt helyezkednek el inkább.

Azt mondta kenegessem Telviránnal.


Ha esetleg nem herpesz, akkor rosszabb lesz ha kenegetem? Tehát lehetséges hogy csak rontok a dolgon?


Ha eredményes lesz a kenegetés, akkor viszont biztos herpesz,gondolom. De azokat a tüneteket nem tapasztalom, mint amiket a neten írnak..

(1 éve nem szexeltem/sem mást, fogalmam sincs, mitől lehet ez de nagyon kétségbe vagyok esve..)



2019. máj. 4. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az lesz. A herpesz kiütés állítólag nagyon fájdalmas. Mivel még kapcsolatod sincs, ezért nem is lehet az.
2019. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De akkor mi lehet?

Azóta nem kenem egyébként,mert ahogy bekentem 1 napig, viszketett meg fájt kicsit. Alig tudtam lemosni...

Gondolom ha herpesz lenne akkor már lenne baj bőven.


Próbálok máshoz eljutni még a héten,hátha.

2019. máj. 7. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!