Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Csonka Jázmin kérdése:

Mit tegyek, ha úgy érzem figyelnek éjszaka?

Figyelt kérdés

már napok óta úgy érzem, hogy valami/valaki figyel. nem merek elaludni, emiatt kialvatlan vagyok, és nem tudok figyelni az iskolában.

amikor lefekszem, minden rendben, de amint lekapcsolom a villanyt, elfog ez az érzés. kényszert érzek arra, hogy hátra nézzek, megnézzem mi van ott. akárhányszor megnézem, visszafordulok,megint előjön az érzés. úgy érzem, a nem fordulók hátra, az az akármi megöl, bekebelez.


2019. máj. 4. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyel. Mindig figyel minket valaki vagy valami, de nem akar senki sem megölni. Nekem a dédim egyszer azt mondta, amikor kislány voltam, hogy mindenkinek van egy őrangyala. Az őrangyalunk saját magunk lelkének képmása. Ha azt érzed hogy rossz, gonosz, akkor azok a te félelmeid magaddal szemben. A félelmeid vetülnek ki az őrangyalodban. Nem bízol magadban, labilis talajon áll az életed. Mihelyst rendbe tetted a dolgaid, az őrangyalod is változni fog.
2019. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, ha egyedül vagyok itthon. Én betudtam annak, hogy világ életemben társasházban éltem,most pedig kertesben lakok. Ehhez jön hozzá a sok borzalom,amit nap mint nap lát,hall az ember (betörések,gyilkosságok). Én ezért félek, néha hangokat is hallok de hiába tudom,hogy csak a fűtés vagy a hűtő kattog,akkor is félek,mégis van valaki a házban. Remélem idővel elmúlik ez, mert elég sokat alszom egyedül,a párom éjszakázni szokott sokat. De én sem alszok ilyenkor. Próbálj meg tv vgy zene mellett aludni, nekem valamennyit segít. Totál csendben bekattannék. Van elemes kislámpám is, valamikor az is ég mellettem. Továbbá igyekszem elkerülni a borzalmas híreket, és kevesebb krimit nézni. Hátha átállna az agyam.
2019. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg figyel valaki vagy valami, nem tudhatod. Figyelmedbe ajánlom az alábbi videót amiben választ találhatsz a kérdésidre:

https://www.youtube.com/watch?v=xO2UZt6zDms

2019. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kislampa ,tv/ laptop fénye segíthet. Ha hívő vagy , imádkozz, megnyugtathat. Esetleg elalvás előtt olvass , nézz valamit ,ami eltereli a gondolataid erről.
2019. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerelj fel egy kamerát. Nézd vissza reggel hogy kvàra nincs ott semmi és senki
2019. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
52%

Nincs ott semmi, nem kell félned. Nekem is szokott ilyen érzésem lenni, akkor kezdődött, amikor kb. 14 éves koromban saját szobám lett. Már 16 vagyok, és elmúlt. Megszoktam az egyedüllétet. Illetve nem is megszoktam, mert a macskámmal alszom.

Ha van valamilyen állatod, aludj vele, az is megnyugtathat. De mondom, nincs mitől félned.


Egyébként én nem vagyok ilyen nagy vallásos, még templomba sem járok, de az első válaszolónak igaza lehet ezzel az őrangyalod sztorival...

2019. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kislámpa segíthet ezen.Esetleg bekapcsold a hangfelvevőt a telón és úgy hagyod éjszakára.Reggel visszajátszod.
2019. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!