Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Titeket zavar ha egy...

LÁNYOK! Titeket zavar ha egy fiú pattanásos de a pattanás csak piros én nem gennyes?

Figyelt kérdés
Pattanásos vagyok de nem gennyes és nincs is olyan sok csak egy néhány úgy és csak közelebbről nézve látszik jól és ha van művészetem az is baj??

2019. máj. 4. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Mifele muveszeted van?

Egyebkent nem zavaro.

2019. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megtudod fogalmazni érthetően is, amit szeretnél kérdezni?

Egyébként látszik, hogy nem sok lány fog érdeklődést mutatni irántad, de ennek nem a pattanásaid lesznek az oka.

2019. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó bocsánat miteszert akartam írni csak az automatikus kijavító szar kijavította és nem figyeltem. És bocsánat a fogalmazásért csak este írtam.
2019. máj. 5. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tiszta ízléses ruhákban jársz, szép fehérek, nem lepedékesek a fogaid, kellemes az illatod, meg vagy fésülködve, akkor egyáltalán nem zavaró néhány pattanás. Viszont ha az egész arcod acnes, az sajnos nem a legesztétikusabb. Ha utóbbi a helyzet, akkor bőrgyógyászhoz kellene menni.



Itt van néhány tipp, ami segíthet pattanások ellen:

kerüld a tejtermékeket és egyél kevesebb cukrosat. Igyál sokkal több vizet. Ne használj az arcodra szappant és olyasmit amiben alkohol van. Csak gyengéd lemosóval tisztítsd. Tudom ajánlani a babafürdetőket pl. gabi sensitive babafürdető nagyon jó és nem drága. Az illatos tusfürdők csak irritálják a gyulladt pattanásos bőrödet.

Mindig használj hidratálókrémet. Patikában vegyél pattanásos bőrre valót. La roche posay duo elég jó.


Óvatosan borotválkozz.

Milyen borotvazselét használsz? Az is okozhat pattanásokat, ha póruseltömítő összetevők vannak benne.

Illetve borotválkozás után használhatsz az arcodra egy kis hintőport, hogy megnyugtasd a bőrödet.

2019. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!