Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ennek a folyamat...

Mit csináljak ennek a folyamatos idegeskedésnek?

Figyelt kérdés

Elhagyott a párom.

Egyedül maradtam a gyerekkel.

Azóta tiszta ideg vagyok napközbeni is idegeskedem anyagi dolgokon bíróságra kell mennem vele stb.

Nagyon kivagyok.

Ráadásul fogzik a gyerek alig alszom.

Egyfolytában szúr a szívem mostanában.

Kiskoromban volt valami gond ami miatt kellett mennem kardiológiára állóképességet voltak gondok nálam még szívbillentyűzavar meg szívzörej meg mintha lyukas lett volna a szívem de az tálan nem igaz.

Viszont apámnak igen és ezeket tőle örököltem.. Nagyon megvisel ez az egész ráadásul még pánikolok is mikor szúr vagy gyorsan ver a szívem mint ma pl boltban azt hittem összeesem infarktust kapok..

Emiatt ráálltam a cigire ami még tényleg lapát a tűzre.

Nagyon sokszor pánikolok ezen a szív dolgon.

Szoptatok még egy kicsit.


2019. máj. 6. 17:53
 1/6 A kérdező kommentje:

Egyszer csak elönt ez a melegség és érzem gyorsan ver a szívem és totális pánik hogy összeesem infarktust kapom.

Tudom hogy mindez a lelki válság miatt van és így reagál a testem a stresszre.

2019. máj. 6. 17:55
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak egyfolytában idegeskedem hogy fogok befizetni a számlákat hogy fogok megélni a gyerekkel.

És az a legrosszabb nem tudom magam ilyenkor megnyugtatni és bepörgök és rosszul leszek.

2019. máj. 6. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Valahogy éld át ezeket a krizis napokat .

Lehet hogy hálás leszel azért,hogy ez megtörtént .

Ez az ember többet sosem lenne őszinte.A megjátszásra meg nincs szükséged .

2019. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán lehet, hogy pont ezért hagyott el a párod? Ezt a hisztit nem sok férfi viseli el.
2019. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is próbálj megnyugodni és a cigivel azonnal állj le! Egyrészt semmit nem old meg, másrészt az egészségedet teszi tönkre és nagyon sokba kerül, nem lesz pénz a számláidra.

Erős leszel, mert anya vagy, te vagy a gyereked első számú támasza. Ha gondolod, menj el kivizsgálásra, hogy megnyugodj, de inkább a felfokozott idegállapotodnak köszönhetőek a szívpanaszaid.

Kitartást neked és jó egészséget!

2019. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Több probléma is van, próbáld meg küldön kezelni őket:

- A párod elhagyott: itt nem sokat tehetsz, ő hozott egy döntést.

Nehéz ezt objektíven kezelni, de próbáld kívülről vizsgálni, hogy miért történt, ha találsz magyarázatot, talán kevésbé pánikolsz.

- Fogzik a gyermek: Gyogyszertaban kapható erre való kis zselé, be tudod kenni az ínyére és nyugodtabban tud majd aludni

- a szív dolog: ne találgass, az a legjobb ha kérsz beutalót és utána jársz, ha meglesznek az eredmények, tudni fogod hogy kell -e tényleg aggódni, de addig felesleges

A cigit meg felejtsd el, nem old meg semmit, csak pénzbe kerül és meg ártalmas is, radasul ott baba.


Kitartás! Majd írj, hogy mi a helyzet!

2019. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!