Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Közel 18 éves lány vagyok és...

Nagynoemi 97 kérdése:

Közel 18 éves lány vagyok és a mai napig éjszakai baleseteim vannak legalább heti 3-4 alkalommal orvosról orvosra jártunk de semmit nem találtak hasonló problémával küszködő tinikkel beszélgetnék?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizeletvisszatartási gondok?
2015. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pszihologus nagyon sokat segithet kideriteni az okat,es akkor meg is szünik.
2015. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lelki oka van segít a pszihologus
2015. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jelenleg nincs is semmi gondod,lehet valami a gyerekkorban törtent,lehet valami nagyon aprosag ami ehhez vezetett.ezert erdemes jo pszihologushoz menni.En tapasztalt talan idösebb pszihologust valasztanak.Nekem is voltak gondjaim,es fiatalhoz kezdöhöz mentem 2x is,sajnos nem tudtak segiteni,majd egy idös nöhöz aki tudta a dolgat.
2015. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Tesómnak 6-7 évesen voltak ilyen problémái,pszichológushoz küldték,mondván én(a tesója)vagyok az oka.aAztán a nephrológián kötött ki,bár elváltozást nem találtak nála,gyógyszerekkel sikeresen kikezelték.
2015. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!