Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért utálom az embereket, és...

Miért utálom az embereket, és miért nézem le egytől egyig az összes embert?

Figyelt kérdés
Néha amikor elmegyek olyan helyre, ahol sokan vannak pl boltba és látom a szánalmas embereket egyszerűen felfordul tőlük a gyomrom.. De ez csak néha van, de ilyenkor szinte minden mozdulatuk felidegesít. Kezdek tartani tőle, nehogy pszihopata legyen belőlem. Mással is előfordul ilyen?

2019. máj. 12. 10:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
életlen késsel? Ez már beteges, menj kezelésre.
2019. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#10-es én is sokkal többre tartom az állatokat, mert azok szívből szeretnek stb. Van is rengeteg állatom.
2019. máj. 13. 11:05
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok vele, és végtelenül szomorú,dühös is tudok lenni amikor meglátok egy állatkínzással/rossz állattartással kapcsolatos posztot a fb-n.


Imádom az állatokat, nekem egy cicám van 12 éve (panelban lakom), de a kutyákat is imádom, ha kertesben laknék, biztosan lenne több is :)

2019. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó nem csak cicákból meg cuki bundikból áll a világ. Csak akkor jelentsd ki, hogy állatbarát vagy, ha vegetárianizmust követsz és minden állatot egyformán szeretsz. Köszi.
2019. máj. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem csak az az állatbarát, aki vegetáriánus.


Nem,én nem vagyok az, de attól sajnálom amúgy a haszonállatokat is.

2019. máj. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!