Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni ha utálom a...

Mit lehet tenni ha utálom a közlekedő embereket?

Figyelt kérdés

Egyszerűen gyűlölet tölt el amikor dugóznak reggel a városba befelé, mintha egy birkacsorda tömörülne a vájúhoz. Aztán este hazafelé mint a süllyedö hajóról menekülő retkes patkányok.


Én pont az ellenkező irányba megyek, de attól is undor fog el ahogy látom ahogy bénéznak búval...aszott képpel a szembejövő sávban.


Mit lehet ez ellen tenni?


Ne értsétek félre, nem vagyok antiszociális, a kolegáimmal, barátaimmal nagyon jól kijövök, de a tömeget ki nem állom, föleg amikor valamiért tömött sorokban bégetnek.



2015. nov. 5. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy te ellenáramban haladsz. Ha tömegközlekedéssel mész, akkor olvashatsz, az nagyon jó. Arra is szabad gondolni, hogy ez a mérgelődés árt neked, méreganyag termelődik közben benned, ami itt-ott lerakódik.
2015. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Költözz falura, ott egy nap kétszer jár a busz. Szerintem már annak is örülni fogsz, ha meglátod és jó érzéssel tölt el, hogy egyáltalán közlekedhetsz.
2015. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a zsúfolt tömeget. De mikor kimegyek a csendes falu szélén lévő szomszédmentes szülői házba, már az udvarra lépéskor legszívesebben dalra gyújtanák örömömben amint meglátom az udvaron boldogan játszadozó mókusokat.

És persze ledöbbenek azon hogy ott ahol szűkös az élettér és a sok jármű miatt rossz a levegő és nagy a zaj, ott az emberek képesek többszörös árat is adni az adott ingatlanokért és tolonganak hogy ott lakhassanak vagy legalább ott dolgozhassanak.

2015. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1: Pont ez a baj, hogy még az is mérgesít holott kiröhögni egészségesebb lenne. Ha falura költözöm akkor pont lehet hogy nekem is valamelyik város felé kellene furakodnom.


A tömegközlekedés ha normálisan müködne, nagyon szívesen vonatoznék pl., de eddig ahányszor eldöntöttem, elkezdtek sztrájkolni. Rádásul legalább 2 átszállással lehetne megoldani, így már nem olyan vicces.

2015. nov. 5. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!