Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajfestés és izzadás? Többi lent

Hajfestés és izzadás? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az én hajam nyár óta van festve, elég butaságként indult, de mivel szőkére volt festve a hajam elég sötétbarnáról. Így tovább festettem, mert nagyon csúnya volt a lenövés. Még tavaly

(2018 decemberében) vissza lett festve barnára, ám hamar kifakult. A lényeg: nagyon sokat izzadok, mondhatni már kórosan, akár attól ha koncentrálok valamire, sétálok, biciklizek (5 percig). Jelenleg most is. Nem csinálok semmit csak ülök, de izzadok az arcomon, a nyakamon és a hátamon. Sokan azt mondják hogy a hajfestéktől sokkal jobban izzadok, mert eddig nem izzadtam ennyire. Szerintetek ez igaz, vagy badardág, és csak azért izzadok ennyire mert nagyon duci vagyok? Válaszotokat előre is köszönöm!



2019. máj. 13. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Méreganyagtól el tudom képzelni, hogy izzadsz. Ha eddig nem volt ilyen, akkor attól van. A szervezet kipárolgással akar megszabadulni a méregtől. Azért gondolom, hogy lehetséges, mert én kaptam egy gyógyszert, és érzem vannak kellemetlen mellékhatásai. Többek között ez az izzadás. Egészen biztos, hogy méregnek veszi a szervezetem. Amikor abbahagyom a szedését, akkor elmúlik a probléma. Próbáld meg a hajad nem festeni, vagy pedig hennázni.
2019. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már nem festem, csak ugye a festés rajta maradt, így most nő le a hajam. De azért köszi.
2019. máj. 16. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!