Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet tartós hőemelkedésem?

Mitől lehet tartós hőemelkedésem?

Figyelt kérdés

Kb másfél hete majdnem minden nap délutántól hőemelkedésem van. 37-37.4 között szokott lenni, és érzem is, mert picit kábának érzem magam és az arcom is melegebb.

Először azt hittem, a stressz miatt van, mert érettségiztem, de különösöbben nem izgultam rajta, és csütörtökőn vége lett. Mitől lehet? Emiatt orvoshoz menni meg olyan fura lenne. xd Igazából pár éve már volt ilyen, kb 2 hónapig tartott aztán elmúlt. :'D

18/L



2019. máj. 14. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Front,menstruáció,stressz (szóbelik?).
2019. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán a front.
2019. máj. 14. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy vérkép nem ártana, keresd fel a háziorvosod.
2019. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan ez volt gimiben olyan fél éven át volt hőemelkedésem semmit sem találtak az orvosok, majd az osztályfőnököm azt mondta biztos idegláz aztán elmult valahogy:D
2019. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Hmm, érdekes. 🤔 Talán a gimi fertőz meg minket. 😂

Köszi a gyors válaszokat!

2019. máj. 14. 21:38
 6/6 anonim válasza:
100%
Tartós hőemelkedésnél szoktak gócra is gondolni. Ez gyulladást jelent a szervezetben, a fogászati góc a leggyakoribb formája. Ha van gyökérkezelt fogad arra is lehet gyanakodni, mert ott könnyen kialakul. De lehet valóban csak a stressz, gyógyteák, magnézium b6 vitamin segíthet. :)
2019. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!