Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok segiteni a nyaki...

Tudnátok segiteni a nyaki gerinc röntgen leletem értelmezésében?

Figyelt kérdés
Szédülés miatt küldött neurologus nyaki rontgenre az eredmény megvan de sajnos nem nagyon tudom értelmezni a doki pedig csak 2 hét múlva tud fogadni. 27 éves vagyok 4 éve végzek irodai munkát de kezdtem úgy érezni nehezebben mozgok illetve néha elszèdülök. A lelet: diszharmonikus ívű nyaki lordosys. Az atlas hátsó íve felett futó szalag részleges meszesedese lathato, inkomplett Foramen arcuale. A csigolyák magassága megtartott. A CV-CVII közti interverbalis részek szukebbek kifejezetten a CVI-CVII között dorsalisan. Helyenként osteophyta képződés. A CV-CVII közötti szakaszon a processus uncinatusok kihegyezettek. Az alsó harmad kisizuletei scleroticusak. Vélemény: inkomplett foramen arcuale.
2019. máj. 18. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem is neked kell értelmezni.

DE ha elmész a háziorvosodhoz,azt többet tud,mint bárki itt.

2019. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El van sceszve a nyakad. Nagy eséllyel a gerinc többi része is.

Miért?

10-20 éve tartó mozgás szegény életmód és rossz testtartás, amit te is tudsz

2019. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már fél éve is voltál röntgenen és írtál ki kérdést. Lehet a szellemi képességeid miatt vagy rosszabbul.
2019. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!