Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furunkulus, mi a teendő?

Furunkulus, mi a teendő?

Figyelt kérdés
1-2 napja jelentkezett elég kellemetlen helyen (szinte az ánusz mellett)Viszont ma eléggé "bedurrant" rettenetesen fáj , ülni konkrétan nem tudok . Felhívtam a börgyógyászt , de csak 2 hét múlva adott időpontot. Van valami vény nélküli gyógyszer, kenőcs? Mert két hétig ( vagy ameddig kifakad) nem fogom bírni . Nagyon enyhe hőemelkedésem is volt , gondolom ezért . Ha van házi praktika az is jó.
2019. máj. 18. 16:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. Tudom, milyen érzés sajnos :(
2019. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem gondoltam volna hogy ez ennyire rossz. Anno is volt ilyen nekem néha, de egyik se fájt ennyire. Azt hittem már hogy megorulok. Neked hol volt?
2019. máj. 19. 19:58
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanott. Ánusz mellett. Nekem nem fakadt ki, sebészetre kellett mennem, mert be is lázasodtam, ott felvágták, kaptam antibiotikumot, azóta nem jött elő. 7 éve volt egy zöld diónyi tályog. Viszont azóta a combomnál elő jöttek tényleges furunkulusok, azok kisebbek voltak, és a paradicsom hatására gyorsan gyorsan ki is fakadtak. De már jó ideje semmi. (kopp-kop-kopp) Nem tudom mi miatt jöttek elő ezek a valamik, de valóban nagyon fájdalmasak míg ki nem fakadnak.
2019. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Uhh :/ én is ettől féltem hogy, sebészet lesz belőle. Hát jó kérdés hogy miért alakulnak ki. Én nem rég kezdtem el ülő munkát csinálni, és amúgy is nagyon izzados vagyok. Szóval szerintem nálam ezért alakult ki. Lényeg hogy te is túl vagy már rajta :)
2019. máj. 19. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!