Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megéri egyszer egy jó buliban...

Megéri egyszer egy jó buliban ki próbálni a speed-et, illetve a hasis-t?

Figyelt kérdés
A speed egyszeri használat után nem okoz függőséget? Illetve nem rosszulok be tőle? Mik a hatásai azon kívűl ,hogy felpőrgök, tényleg olyan mintha gyorsabban telne az idő illetve lehetnek mellékhatások?! Elvileg azt mondják a speed jobb cucc mint az eki! Megéri 1x kipróbálni. Illetve hasis , cannabis helyet. Elvileg a marihuánna az lassító , a hasis pedig pőrgető. És egy 0,3-mas hasis cigi, kb olyyan erős mint egy 0,5-ős cannabis-os. Viszont elvileg van olyan , hogy több érzelem kavarog az emberben egyszerre, főleg a rossz dolgok. És az nagyon rossz meg olykor szőrnyeteggé is alakíthat. Na meg elvileg van egy eléggé sötét színű majdnem fekete kaparos , hasis szerű cucc! Ami olyan , hogy nagyon köhögtett és általában annyira , hogy hányok is. Főleg ha iszok is alkoholt. Tehát ezeket a füveket inkább tényleg hagyjam, bár hasisról halottam sok pozitívat is. Elvileg sokkal jobb cucc mint a marihuánna. Akkor ha tényleg így van , minek mindenki azt szívja?!

2019. máj. 19. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy honnan nézzük. Manapság a speedet sem tudni hogy mivel hígítják pontosan. Lehet ez crack, vagy lsd. Csak úgy, mint az ekinél. Részemről a speed erősebb minden téren, mivel sokkal nagyobb függőséget okozhat már az első, vagy első egy-két alkalom után. Az ekitől jobb esetben jól érzed magad 6-8 órán keresztül, ettől pedig csak mész és nem alszol 2-3 napig. Persze az sem mindegy, hogy mennyi csíkot szív fel az ember. Az eki is függőséget okoz, bár az tapasztalat szerint csak az első mondjuk 10 alkalom után. (Nem 10 szem tabletta értendő 10 alkalomnál. Ez lehet dupla ennyi is.) Ha az embernek nincsen akarat ereje, önkontrollja, akkor viszont nem érdemes egyiket sem. :)


Üdv!

2019. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
34%
#11 Én már 3 éve speedezek,kokózok,ekizek! De nekem még egyik sem okozott függőséget. Vagyis annyira rá vagyok kattanva, hogy fesztiválokon vagy havonta egyszer nyomjam valamelyiket. Ez általában eki szokott lenne, mert ahhoz jobban értek meg jobban bízok benne. Ha az nincs akkor speed vagy kristály. Ha meg kicsit több pénzem van akkor kokó. De ha annyira akarnám mindeggyiket le tudnám tenni. De nekem még nem ártottak semmilyen téren, max annyiban, hogy az ex néha másnaposságot okoz. De arra meg lehet inni alkoholt, lehet füvezni vagy be lehet rá venni frontin vagy xanaxot!
2019. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!