Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvással kapcsolatos! Fontos!...

Alvással kapcsolatos! Fontos! Mit tanácsolnátok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nem tudok 8-9 órát végig aludni mivel 6-7 óra után felébredek,pedig fáradt vagyok!Nem tudok rendesen nyugodtan aludni se ,amikor reggel felébredek,még fáradtabbnak érzem magam,mint amikor lefeküdtem! Mivel éjszaka folyton álmodok,és emlékszem is hogy miről álmodom,és nagyon beleélem magam az álmaimba,ezért olyan mintha éjszaka is fent lennék,és eltelne egy nap.Fárasztó!És reggel olyan vagyok mint a mosott sz*r. Gondoltam altatóra,de nem szeretnék gyógyszereken élni.Esetleg ha valaki tud valami gyógyteát ami segít a nyugodt alvásban,vagy valami egyéb hasznos ötlet...akár jóga, meditáció, valami relaxáló módszer ami hatékonyan hat az alvásra,az legyen szíves ossza meg velem! Előre is köszönöm!
2010. júl. 7. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Levendula tea nyugtat.

Jóga, meditáció jó ötlet, autogén tréning még jobb (ez utóbbi segít relaxálni, és a megtanulás után egyedül tudod csinálni/gyakorolni, bármikor, bárhol.

2010. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :-)
2010. júl. 7. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nervenpflege gyógynövényes tabletta.
2010. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!