Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől "dobog" a fülem?

Mitől "dobog" a fülem?

Figyelt kérdés

Két hete megfáztam és azóta is érzem, hogy tele van az orrom trutyival, de nem igazan akar eltunni, pedig folyamatosan használok orrsprayt is. Lassan 1 hete észrevettem, hogy csak a bal fülemben egészen gyakran hallok "pattogó, dobogó, dübörgő" hangot, mintha például valaki mindig piszkálná vagy több helyen is olvastam, mintha a szívdobogásomat hallanám, de tudom, hogy nem ez a probléma. Valószínűleg a megfázásom miatt érzem, hallom ezt. Ez fülkürthurut lehet? Valaki nem küzd/küzdött esetleg ilyen vagy hasonló problémával? Mi lehet ez? Gondoltam előbb itt megkérdezem, hátha egyszerű a válasz és könnyű kezelni itthon is orvos nélkül. Egyébként, fülcseppet is folyamatosan csöpögtetek bele, de nem nagyon használ, szoktam hallani ezt a hangot ugyanúgy.



Előre is köszönöm.


2019. máj. 20. 09:00
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia. Nekem képzeld el most volt 4 hete kb. Annyit hozzáteszek terhes vagyok nem használhattam rendes orrsprayt hogy javuljon. Jobb fülembe volt nekem ugyan ez. Elmentem fül orr gégészetre azt mondta fulkurt hurut ha meggyógyulok elfog múlni. Így is lett kemény 3 hetes orrdugulás mellett a fülembe ezt hallottam napi 24 órába. Eszméletlen szar. Én vettem füldugót azt betettem és így nem hallottam. Kitartást hidd el egyik napról a másikra abba fog maradni :)
2019. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! ❤️
2019. máj. 20. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!