Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig lehet egy embert...

Meddig lehet egy embert mesterséges kómában életben tartani?

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Több évig.

De a címszavaidra reagálva, a hibernálás nem ez a kategória, az nem mesterséges kóma, és egyáltaláb nem bizonyított, hogy így bárkis is életben maradhat!

2019. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pár napja(talán 1-2 hete) volt hír, valaki magához tért 28 év után. Hogy ez rekord e, nem tudom.
2019. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második: ez nem mesterséges kóma volt,hanem egyszerüen kómába esett az illetö és nem tudták visszahozni.

Ez nagy különbség, két egész más dologról van szó!

2019. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
200 évig?
2019. máj. 20. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy valaki mesterséges kómában van, a szervezete ugyanúgy öregszik. Ezt a folyamatot nem lehet megállítani. Ha olyan agysérülése van ami sok pihentetést igényel akkor szerintem kb. 1 hónapig lehet kómában tartani. De ennél hosszabb távon szerintem több kárt okoz, mint amennyi haszna lenne, mert rengeteg mindent újra meg kell utána tanulni, járni, beszélni. Arról nem is beszélve, hogy ezt az állapotot gyógyszerrel idézik elő és tartják fent, tulajdonképpen altatás ez is.
2019. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!