Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés
marika vargas nevű felhasználó kérdése:

Szivinfartust mikor zárják ki? Mennyi ideig?

Voltam Sürgőségin 1 hónapja.. ott ki zárták a szivinfartust, ekg és vérvétel volt. De félek aggaszt és érzek szúrásokat. Nagyon fiatal vagyok,25 és 130kg. Most elkezdtem egy diétát. De bennem van hogy bármikor meghalhatok, vagy ez a kizárás, vérvétel látta volna ha gond lenne? Vagy az aktuálisat mutatta csak ?!

Keress kérdéseket hasonló témákban: szivinfartus sziv, infarktus

máj. 21. 16:51  Privát üzenet  

A válasz
Azt természetesen nem tudják biztosra megjósolni, hogy holnap fogsz-e kapni szívinfarktust. Szerintem menj el a háziorvoshoz, mikor rendel, és beszéld meg vele, hogy segítsen végigkövetni a fogyásod. Kérdezd meg, hogy milyen vizsgálatokat lenne érdemes elvégezni, mi az, amit rendszeresen kéne stb. Gondolom többet is mozogsz, mint eddig. A fogyáshoz kitartást :-)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 21. 16:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen a mozgáson is változtattam de ez az utobbi 2 hétben van csak.

# 2/2Időpont máj. 21. 17:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan zárják ki a tüdőembóliát?
A barátnöm kb 1 hete berugott mindketten 14 évesek vagyunk és az va n hogy neki azzota fáj a hasa szerintem azért is mert izgul, mert most zárják a jegyeket és miért fájneki a hasa?
Nem értem mért nem zárják az elmebeteg pszihopatákat be a zártosztályra?
Afrikába, miért nem zárják le a határokat, az ebola járvány miatt? MO. Meg miért a menekülteket támogatja, a magyar hajléktalanok helyet?
Eltávolították az epémet, a kórházban nem igazán világosítottak fel, de utána olvastam, hogy egy kis fémdarabbal zárják el általában ilyenkor az epevezetéket. Repülőtéren ez be fog vajon csipogni?
Hogyan tudnám egy kicsit is befolyásolni hogy csontvégeimet lassabban zárják el csontjaim? (Nőni szeretnék nagyon)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!