Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám egy kicsit is...

Hogyan tudnám egy kicsit is befolyásolni hogy csontvégeimet lassabban zárják el csontjaim? (Nőni szeretnék nagyon)

Figyelt kérdés
5 éves korom óta birkózom. Most vagyok 19. Sajnos csak 176 centire nőttem, és nagyon szeretnék magasabb lenni. Mivel tudnék egy aprányit segíteni szervezetemnek a növekedésben? Előre is köszi a segítségeket! (Egyébként az gátolja a növekedést, ugye? ha valaki 6 éves kora óta heti 3, később 4 edzésen vesz részt? )
2012. febr. 27. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
azok, akik ilyen sportot űznek, fokozottabban kell ügyelniük, hogy nyújtsanak.(nem véletlenül találták ki). most már nem sokat tehetsz, mert, ha több növekedési hormon termelődne nálad, akkor sem magasságra fogsz nőni, hanem akromegália fog kialakulni.
2012. febr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gátolja, és nem tudod befolyásolni. Genetika.
2012. febr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem tudom ha lesz egy kis pénzem, nagyon gondolkozom egy fél, vagy egész kúra növekedési hormonban. csak 200 ezer Ft. ezek szerint az se biztos, hogy megnövelné a magasságom?


még azért ha tud vki okosat mondani ezzel a témával kapcsolatban,szívesen fogadnám! de köszi az eddigi válaszokat is!

2012. febr. 27. 07:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon bevállalós vagy akkor esetleg ezt próbáld ki jóval olcsóbb és ha nem használ akkor is jóval kevesebbet buksz rajta:

[link]

Én még nem próbáltam, van aki azt írta hogy nőtt 4-5 centit, van aki azt hogy nem nőtt(de nem is csinlta a gyakotlatokat) van aki meg azt hogy a betét semmit sem ér, de a gyakorlatok használhatnak

2012. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez mind szép és jó, de a csontvégek, ahol nő a csont 14-18 év éves kor között elmeszesedik. ha az előtt csinálja ezt, akkor elhiszem, hogy nőni fog, de utána kizárt, mert akkor már akromegáliáról beszélünk.
2012. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kipróbálom. Minimálisan azért hiszek benne.
2012. máj. 9. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!