Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Néha minden előjel nélkül elkezdek szédülni, furán látni, olyan érzés mintha egy filmben lennék és nem is velem történne, nem tudom megmondani mi változik, de mégis a körülöttem lévő tárgyak olyanok, mintha megváltoztak volna, de semmi konkrétumot nem tudok mondani, hogy miben. Furán a távolságok, mintha túl magas, túl alacsony vagy a kelleténél messzebb lenne az ami körülöttem van. Amihez hozzáérni megváltozik a tapintása, ha rálépek valamire furán viselkedik, úgy érzem behorpad, csúszik, megmozdul, pedig nem tesz ilyet. Van hogy fura szagot érzek, legtöbbször erőteljes irritáló, de nem hasonlít semmi általam ismerthez. Tisztában vagyok vele, hogy ez furán hangzik, de olyankor érzem, hogy körülvesz az a szag és sokszor fenyegető, néha úgy érzem követ, félek tőle hogy meg akar ölni és ez a valami okozza azt hogy furán érzem magam.

Nem fogyasztok drogokat sem gyógyszereket!

Neurologus nem talált semmi rendellenességet, beutaltak a pszichiátriára. Szerintük stressz okozta kimerültség és erős szorongás okozza, de úgy érzem egyik sem igaz rám. A szorongásomra rivotrilt írtak ki, de nem csinált semmit csak fáradt lettem tőle, ezért azt inkább nem szedem be. Én nem szorongok, csak akkor amikor furán érzem magam, mert félek tőle, de ezt a rivotril sem szüntette meg.


Mi bajom lehet,valakinek volt már ilyen?



2019. máj. 22. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
a pszichozisnak vannak ilyen tunetei. vagy meg talan a ptsdnek erdemes utananezned
2019. máj. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Stressz okozhat ilyet. Rivotrilt és más csodabogyókat viszont soha, semmilyen biztatásra ne vegyél be! Óriási hosszú távú károkat okoz, csak azért adják, hogy rövid távon kicsit jobban érezd magad. Normális országban már rég nem használnak benzodiazepineket, alprazolámot, mert elképesztő kockázatokkal jár.
2019. máj. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!