Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyik napról a másikra hirtele...

Egyik napról a másikra hirtelen megjelenő apró piros pöttyök a hason, mellen, törzsön. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Néha viszketek, nincs semmi más bajom, egy-két pöttyöt láttam tegnap, ma este fürdés előtt még többet. Érezhetőek, nagyon aprók és némelyiknek fehér a közepe mint egy pici pattanás. Semmi új ételt, mosószert nem használtam csak teafaolajat külsőleg. Lehet attól allergia, vagy más okozhat ilyen tüneteket? Még nem voltam himlős soha, az kezdődhet ilyen kiütésekkel?

23L


2019. máj. 23. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen!
2019. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2022. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem himlő, passz, a bőrgyógyász nem igazán definiálta, sima illatmentes, mindenmentes gyógyszertári tusfürdőt használtam és elmúlt pár nap alatt.
2023. ápr. 26. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Oké, köszi szépen, hogy megírtad.
2023. ápr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem gond, ha még kérdezek?

Nem is tudtam, hogy a gyógyszertárban kapható illatmentes, mindenmentes tusfürdő.

Nagyon érzékeny bőröm van. Babylove babafürdetőt szoktam használni, az is eléggé kímélő elvileg, de még attól is ki tud száradni.

Szerinted ilyen problémára is jó lenne az a tusfürdő?

És ki írta fel neked, bőrgyógyász?

Köszi, ha írsz!

2023. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárban lehet kapni Bioderma vagy La Rose Posay termékeket, babáknál is szokták ezeket alkalmazni, elég drágák, de nagy kiszerelésűek és sokáig elég. Bemész bárhová és kérsz érzékeny bőrre tusfürdőt, vény nélkül, és adnak neked megfelelőt! Bár remélem azóta már elmúlt neked :)
2023. júl. 3. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Még mindig száraz. Köszi, hogy írtál!
2023. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem ez volt konkrétan: [link]

Egy próbát megér!

2023. júl. 3. 16:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi, aranyos vagy! 🤗
2023. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!