Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha sokat tikkelnek izmaim az...

Ha sokat tikkelnek izmaim az utalhat agydaganatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy ideje sokat tikkelnek remegnek izmaim a testem különböző pontjain...szerintetek ez utalhat agydaganatra?

fiatal vagyok egyébként de aggódok,hogy esetleg agydaganatom van vagy agyvérzésem



2019. máj. 25. 15:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Pszichológus kell neked, nem agysebész! Ha agyvérzésed lenne, akkor meg nem irkálnál itt!
2019. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy ha valaki ennyire aggódik, akkor nem az lenne az első hogy hanyatt-homlok rohanjon az orvoshoz?


Ahogy azt sem, hogy miért kell egyből agydaganatra gondolni. Sugárban hánysz, szédülsz, ájulsz, hirtelen látásproblémák lépnek fel nálad, komoly memóriazavarral küzdesz, ami eddig nem volt jellemző, szótalálási nehézségeid vannak? Ha nem, Akkor valószínű nincs agydaganatod..


Látszik, hogy fiatal vagy, de azért illene tudni, hogy mik a tünetei egy agyvérzésnek például, és nem csak magad miatt.

2019. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
tudom,igazad van nincsenek ilyen tüneteim csak sokat remegnek izmaim azt mondta egy orvos, nem vizsgált meg sak elmondtam tüneteim,hogy magnézium hiány és szerinte semmi komoly mert én azt hittem először,hogy parkinsonom van,de mondta az más és, hogy sok embernél előfordul
2019. máj. 25. 15:35
 4/24 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kell menni, mert szorongasz. Nem pszichiáterhez! Nem kell együttélni ezzel a szenvedéssel!
2019. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Magnézium hiány.
2019. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nekem is a magnéziumhiány jutott először eszembe. Szedj magne b6-ot, vagy egyél banánt például.

A pszichológus nem rossz ötlet, vmi szorong@sos dolog tuti van a háttérben

2019. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Egyébként az izomrángást stressz is tudja okozni, azzal pedig, hogy ezen aggódsz csak méginkább nem fog elmúlni. Ez egyféle ördögi kör és hasonlón én is átestem, mert én is eléggé hipochonder vagyok. Ha az orvos azt mondja, hogy semmi komoly akkor semmi komoly. Nem igazán van olyan komoly betegség, ami ilyen tünetet okozna. Az agydaganat maximum zsibbadást tudna okozni. Az egyetlen komoly dolog ami ilyet tud okozni az az ALS ami eleve egy ritka betegség, de fiatal korban extrém ritka (csak néhány eset van feljegyezve, ezek nagyrésze ráadásul genetikai és örökletes). Hidd el, saját tapasztalatból mondom, hogy semmi bajod :)
2019. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
huhh remélem nekem ugy a testem különböző pontján van ez,hogy ránganak izmok például fenekemnél is volt , párszor , ágyéknál, két lábamban, kezemnél de elvileg ez nem komoly nem vizsgált meg csak beszéltem orvossal..most az ALS-en aggódom bár azért nem hiszem mert nekem a mozgásommal semmi baj
2019. máj. 25. 20:19
 9/24 anonim ***** válasza:
Ne adjatok már ötleteket a kérdezőnek, mert akármit írtok, rögtön az lesz a baja! Miközben semmi más nem kellene, csak egy pszichológus.
2019. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti válaszoló vagyok, meg is bántam, hogy írtam nem rád íjeszteni akartam inkább rávilágítani, hogy én is ilyen hülyeségek miatt aggódtam feleslegesen :D. Ne aggódj az ALS nek más tünetei is lennének + nem a te korodban :D. Ráadásul az izom rángások eleve gyakoriak még ha teljesen egészséges vagy akkor is. Nálad szinte biztis, hogy a stressz okozza
2019. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!