Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire utalhat a vizelettartási...

Mire utalhat a vizelettartási nehézség és a gyakori székrekedés?

Figyelt kérdés

Próbáltam olyan módon megfogalmazni, ami elfogadható az olvasók számára.


Már kiskorom óta nehezen tudom visszatartani a vizeletet, néha be is csurog egy kevés, legtöbbször ha eléggé kell már, és valami oknál fogva leguggolok például.


Az utóbbi pár évben főleg idén szinte folyamatosan székrekedésem van, nagyon kell erőlködnöm, hogy a széklet távozzon. Nem igazán iszok sokat, valószínű ez nagy részben közrejátszik.


Mik lehetnek az okaik?

16/L



2019. máj. 13. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Ha magadtól nincs ennyi eszed, akkor tessék:

MENJ ORVOSHOZ B+

2019. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kevés folyadékbeviteltől igaz, hogy kevesebbet pisilsz, viszont nagyon nehéz lesz a székleted. Választanod kell, hogy mit tegyél, de a legjobb lenne, elmenni ezekkel a problémákkal orvoshoz. Ja, és be is tartani, amit az orvos javasol.
2019. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Egy, tervezek elmenni orvoshoz, kettő, nem tudom, mivel érdemeltem ki azt a stílust, amiben válaszoltál. Három, nem az volt a kérdés, hogy menjek-e el orvoshoz vagy sem..
2019. máj. 13. 16:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak a normális választ :)
2019. máj. 13. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: nagyon komolyan vedd, amit írtam.
2019. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, én komolyan veszem..
2019. máj. 13. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!