Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ettől lehet agyvérzést kapni?...

Ettől lehet agyvérzést kapni? Vagy fokozza az esélyét?

Figyelt kérdés

Minden nap elő szokott fordulni, hogy valami kis hülyeségen felisgesítem magam, nem nagyon, de azért megjegyzem magamban. A pulzusom ígyis kicsit magasabb az átlagnál, félek hogy az idegeskedés miatt agyvérzésem lesz. Azt hozzátenném, hogy amúgy 95%-ban jókedvű vagyok, és nagyon könnyen jó hangulatba kerülök. Viszont ez az idegeskedés elég rossz szokásom, próbálok leszokni róla. Szerencsére nem vagyok stresszes életű (kopp-kopp-kopp).

Szerintetek?


2019. máj. 27. 16:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi hogy amilyen hamar ideges leszek, olyan hamar el is párolog. Mondjuk átlagosan 1 percig sem tart, inkább 10-30 másodperc.
2019. máj. 27. 16:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod magas? Ha nem, nem lesz gond. neméri meg az idegeskedést. Figyeld magad olyankor.
2019. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 köszi a választ. Szerencsére nem magas a vérnyomásom, de igazad van, akkor se éri meg az idegeskedést.
2019. máj. 28. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!