Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS, evés után vettem észre,...

SOS, evés után vettem észre, hogy egy darab hiányzott a késből! Lehetséges, hogy lenyeltem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pizzát vágtam vele és a legvégéből egy 2-3 mm-eres rész, tehát pont az éle le volt törve, mosogatásnál vettem észre.

Nem tudom mit csináljak, nagyon félek, hogy tényleg lenyelhettem... Mosgatáskor vettem észre, de se a mosogatóban, se máshol nem találtam a hiányzó darabot. :(


2019. máj. 28. 01:08
 1/4 gcspe válasza:
gondolom mostanra elmentél már vele orvoshoz. bár azonnal kellett volna, mert ha tényleg lenyelted gondokat is okozhat
2019. máj. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mostanra? 14 perce írtam ki a kérdést és azelőtt kb. 5 perccel vettem észre...

Így ebben a cirka 20 percben még nem csináltam semmit. De ahogy olvasom, a gyerekorvosok is csak annyit ajánlanak, hogy akkor kell orvoshoz menni, ha panaszt okoz. Én meg csak utólag vettem észre, nem éreztem semmit evés közben.

2019. máj. 28. 01:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg a gyomorsav annyira erős, hogy egy pengèt is képes szètmarni(ettől ne tesztelt le, hogy valóban így van-e).

Ha nem okoz gondot, akkor semmi baj. Nem hiszem, hogy gondot okozna, és szerintem le sem nyelted, észrevetted volna.

2019. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Így "tiszta fejjel" belegondolva szerintem is észrevettem volna. Az azért fényes is ránézésre, ha meg még akkor sem akkor rágás közben meg biztosan...

Egyébként semmi furát nem érzek azóta, de este eléggé meg voltam ijedve.

2019. máj. 28. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!