Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől hullik a hajam?

Mitől hullik a hajam?

Figyelt kérdés
Igaz, a génjeimben van, hisz Apukám is kopaszodik, de nála ez huszonévesen jelentkezett! Seborrhoea capitisom volt, 16 éves vagyok. Felírtak nekem egy sampont a bőrgyógyászaton (Sulfuratum), és ezzel kezelem úgy két-háromnaponta. Ez szépen letisztította a fejem, de a hajam nem nő... (Azért mentünk el a bőrgyógyászatra, mert nagyon megritkult a hajam, diffúzan) Most bánfi sampont és hajszeszt használok: a sulfuratum után megmosom a samponnal, majd teszek hajszeszt, azt 30 percig rajtahagyom, lemosom, aztán megint a bánfi sampon. Mióta ezt használjuk (én, és az Anyukám), egyre jobban hullik a hajunk! Igaz, elég ritkán fésülködünk, napközben nem is hullik a hajunk-nekem egyáltalán-, és valamelyik nap úgy 350 hajszálat vesztettem hajmosás közben... Azt írják, naponta 150 fölött kóros, de nekem egyszerre hullik ki ennyi, 3-4 nap után... Segítsetek! Mi lehet a baj?
2010. júl. 7. 18:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!