Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez körömgomba vagy más?

Ez körömgomba vagy más?

Figyelt kérdés

Mindkét kislábujjamon a köröm el van deformálódva, nagyon. Akkor kezdődött, amikor egy szűkebb, talán kelleténél kisebb téli csizmát kezdtem hordani. Mivel sokat talpalok, fizikai munkám van, sokszor nyomódik a 2 kislábujjam. Ezeken a köröm már össze van nőve a bőrrel, illetve málik, illetve középen meg van vastagodva. Nem büdös!

A kislábujjaim is a folytonos nyomás miatt duzzadtabbak és sokszor pirosak, gyulladtak.

Sajnos munkavédelmit muszáj hordani, illetve már rengeteg cipőt vettem (munkába menet és hazafele is sétálnom kell jó 20 percet), de egyik sem kényelmes, a gagyi noname márkától a minőségi sportcipőkig.


Nem tudom, mit tehetnék, hogy végre nyáron kifesthessem a körmeimet és szandiba járhassak...

27L


2019. máj. 29. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Mit szólnál egy gyógypedikűröshöz?
2019. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!