Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szivinfarktus vagy Pánik...

Bigyo026 kérdése:

Szivinfarktus vagy Pánik betegség lehet?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok,26 éves. Viszont túlsúlyós 130Kg és 170 cm, alsó részem nem " nagy " viszont hát,has eléggé. Kezeim vékonyak. Viszont már többször volt velem , jelenpillanatban is ma nyugalmi állapotban egy hirtelen szívdobogás pár másogpercig megmértem a vérnyomást 131/84/85 a pulzus.Voltam 2 hónapja egy vérvizsgálaton ott ki zárták az akkori szivinfartust,tüdőembóliát. Volt EKG-is akkor. 2 hete nem eszek cukrosat, szénhidrátot nagyon keveset. Tornázok, semmit sem fogytam ( nem is vártam csodát ennyi idő alatt) nem félek. Nem akarok meghallni.. és mostis csomo van a csomromba.. :( Félek a szivbetegségtől :( Hiába mondják pánik, de érzem !!!! NEM pánik ! :( Mit gondoltok ilyen fiatalon is lehet a súly miatt szivleállásom?:( probálkozok le adni ! :(
2019. máj. 29. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy nagyon enyhe pánik "roham" lehetett. De lehet még az sem. Mindenesetre túlreagálod. A pánik roham is nagyon kemény fizikai tüneteket produkálhat, amit nyilván érzel is. De ez amúgy is szinte mindenkinél előfordul az életében jó párszor, hogy hirtelen felgyorsul a szívverése, és elmúlik magától többnyire, ha nem, akkor gyógyszert kapsz tachicardiára.
2019. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a vérnyomás nem számit kórosnak .A pulzus is 100 ig normális tartományban van .

Meghalni senki sem akar,még a 100 éves sem .

2019. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, esetleg valaki ha erre a fiatal kori túlsúly ( infarktus) ha tud valamit érdekelne :(
2019. máj. 29. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!