Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az időseknek mitől van olyan...

Az időseknek mitől van olyan jellegzetes "öreszaga"?

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Inkontinencia miatti vizeletszag sajnos elég erős tud lenni. Meg régen sokan használtak olyan ruhamolyirtót (naftalint), aminek volt egy jellegzetes szaga, de ezt speciel én már kevesebbszer érzem, mert vannak megfizethető árú, de nem büdös változatok is.
2019. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvastam róla : "egy „nonenal” névre hallgató vegyület a felelős, ami az öregedéssel járó hormonális változások mellékterméke."


Vizeletszivárgása, inkontinenciája nem minden idős embernek van. :-)

2019. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
#2, nem is minden idős ember büdös
2019. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem is mondtam, hogy mindenki az.
2019. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kései Sirató ***** válasza:
Idősekhez kijáró szociális gondozótól hallottam, hogy a legtöbb idős nem szeret fürdeni. Van olyan is, aki nem szeret szellőztetni. Ha ez a kettő összejön, akkor ott már eléggé gáz van.
2019. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nahát akihez idősgondozó jár, az már eléggé mozgásképtelen, vagy nehezére esik a mozgás, azért nem tud fürdeni, nem azért mert nem szeret. Aki egész életében megszokta, hogy naponta fürdik, az idős korában is rendesen tisztálkodik, aki meg lusta, az fiatalon is büdös, sok ilyen van.
2019. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:

Utolsó, te a szociális gondozottakat kevered a teljesen mozgásképtelen, idősek otthonában elhelyezett idős személyekkel.


Az ismerősöm a legtöbb betegéhez heti 2x 1 órára jár.

2019. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!