Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hülyeség volt egyből endokrino...

Hülyeség volt egyből endokrinológushoz menni?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy lány létemre nagyon szőrösödöm. Régen jártam sztks endokrinológiára, de egy idő után nem mentem vissza, nem szedtem gyógyszert.

Most, évekkel később sokat romlott az egész. Kértem időpontot egy magán dokihoz, se háziorvosnál, se máshol nem voltam. Hülyeséget csináltam?


2019. jún. 1. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én alapból magán endo dokihoz járok
2019. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De küldött valaki? Milyen problémával jársz?
2019. jún. 1. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Magánhoz sokkal jobb ,mert ott fizetni kell.

Ez a doki is az állami egészségügyben dolgozhat,és a tudása sem kevesebb, mint magánban .Ilyen esetekben a pszichikai hatás érvényesül jobban a betegekre .

Ami a különbség lehet,magánrendelésen szinte azonnal rákerülsz .

2019. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 hete várok az időpontra, tudom hogy ez a doki rendel állami finanszírozásban is. Azért kértem időpontot, mert ezzel a problémával már vizsgáltak ilyesmi szakrendelésen, viszont a háziorvos, belgyógyász és több hónapos várakozás dolgot akartam megspórolni vele. Jó ötlet volt e hogy más orvosok véleménye nélkül mennék ilyen szakrendelésen? Vagy hülyeség?
2019. jún. 2. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!