Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ásítást visszafojtani...

Az ásítást visszafojtani egészségtelen?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat ásítok, főleg esténként és reggel, no meg alvás előtt közvetlen, és olyankor könnyezek is. Ha inkább alvás előtt visszafojtom ezeket az ásításokat mielőtt jönne, az egészségtelen, vagy nem befolyásol semmit?
2019. jún. 3. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az ásitás azt jelenti,kevesebb oxigén jut az agyba .
2019. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem talán pszichés oka lehet, nem egészségügyi.
2019. jún. 3. 23:03
 3/5 anonim válasza:
Az oxigénes dolgot már megcáfolták. A pszichés oldala lehet, mert ők ha egy ember egy szobában ásít, akkor ha befolyásolható vagy akkor te is ásítani fogsz
2019. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ásítás azért van, mert a hőháztartás felborul ideiglenesen. Ergo, ha visszafojtod, akkor nemsokára megint ásítanod kell majd valószínűleg.
2019. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadónak külön köszönöm, pont erről van szó, ha visszafojtom, egy idő után ismét újra jön és jön, főleg ha külön rágondolok, de ha elterelem a gondolataim, akkor nem. :) És nem a ragályos ásításra gondoltam egyébként, ha látok valakit, nekem is mindig kell, és legszívesebben elfojtanám. Nekem magamnak egyedül gondoltam, ha álmos vagyok, és állandóan ásítozok alvás előtt, visszafojtanám leginkább, de akkor nem érdemes..
2019. júl. 10. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!