Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik munka kevésbé egészségt...

Melyik munka kevésbé egészségtelen?

Figyelt kérdés

Én dolgoztam már néhány helyen, régen csakis nehéz fizikai munkát, azokat egyrészt nem is bírtam másrészt megalázó.

Aztán sikerült könnyű fizikai munkát találnom egy gyárban ott éjszakás is voltam, mindig más időben mentünk dolgozni, ott az készített ki, na meg a fizu egyik helyen sem volt jó.

Aztán sikerült bejutnom egy irodába, fizuban még mindig ott vagyok, viszont itt meg egész nap ülök és a monitort nézem, szerintem egy fokkal jobb, mert a legegészségtelenebb az éjszakázás. Viszont a szemem biztos romlott, mozogni is kellene, de mivel munka mellett tanulok, nem minden nap van időm mozogni. És munka közben meg semmi...


Mi lehet az a munka ami egy fokkal "egészségesebb" ?

Sajnos jogsim még nincs. Elsőnek nyelvvizsgát akarok tenni.


Viszont egyelőre nincs ötletem, hogyan tovább, mert ezt nem szeretném évekig csinálni.

Bármi ötletet szívesen meghallgatok, nyitott vagyok az új dolgokra és fejlődőképes.

Csak kicsit több mint egy éve volt, hogy eldöntöttem elég volt az éjszakából, tovább képeztem magam, és sikerült abból kitörnöm, most megpróbálok ebből, nyilván ez nehezebb lesz, de nem adom fel.


26 F



2018. nov. 22. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

- kertész

- erdész

- utcaseprő

- hólapátoló

Valami olyat válassz, amit a szabadban végezhetsz, ha nincs időd a tanulás mellett sportolni, mozogni.

És állj át olyanokra, hogy

- sose menj lifttel, mindig lépcsőzz

- egy-két megálló miatt ne szállj buszra/villamosra/stb.

- amikor messzebbre utazol, akkor szállj le egy-két megállóval hamarabb, és gyalogolj.

2018. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!